Про нас

Громадська Організація “ЗАХИСТ І ПРАВО ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ” заснована у 2015 році з метою розвитку підприємницької діяльності в Україні. Вже більше ніж 5 років ми захищаємо право кожного громадянина на безперешкодне ведення власної справи.

За час свого існування наша організація перетворилась від невеликої ідеї про збільшення демократичних свобод громадян України до насправді дієвої та потужної сили їх захисту та розвитку. Маючи великі амбіції та ініціативну команду ми пишаємось пройденим шляхом та з оптимізмом дивимось в економічне майбутнє нашої держави.

Нашими основними завданнями ми бачимо:

  • Створення в Україні сприятливого бізнес клімату для відкриття нових підприємств та розвитку діючого бізнесу.
  • Проведення інформаційної підтримки підприємців щодо юридичних та комерційних особливостей здійснення приватного підприємництва в нашій державі.
  • Запровадження нульового рівня толерантності щодо можливих проявів корупції та не рівних конкурентних умов в сфері державних закупівель.
  • Всебічна підтримка трансформації економіки України від “сировинного додатка” розвинених країн Заходу до розвитку власних технологічних підприємств, що генерують продукт з високою доданою вартістю.
  • Повернення найбільш економічно активної частини громадян із заробітків за кордоном до реалізації власних талантів та здібностей в економічному просторі нашої держави.
Ми впевнені що ідеалістичні погляди, патріотичний настрій та активні рішучі дії здатні на значні зміни в суспільстві. Тому ми завжди відкриті до нових ідей та різнобічного партнерства у сфері розвитку та захисту підприємницької активності в Україні.