kukly

«Панютинський вагоноремонтний завод» оголосив два тендери (UA-2020-04-10-000059-a, UA-2020-04-07-001720-a) на закупівлю запасних частин  до вантажних вагонів на загальну очікувану вартість 5,7 млн. грн.

До переліку продукції увійшли запчастини до автощепного пристрою.

На тендери прийшло лише два учасника: ПАТ «Одеський машинобудівний завод» і ТОВ «Ватек 96». Документи двома фірмами були подані майже одночасно, з різницею в 9 та 5 хвилин.

form

form

Цікаво те, що обидві фірми, як в першому так і в другому тендері, у торгах виставили вартість яка відрізнялась лише на 93 гривні.

Проте така мізерна різниця не змусила учасників знизити вартість під час торгів.

tender

tender

Відповідно нижчу ціну на 93 грн в цих двох тендерах запропонувало саме  ПАТ «Одеський машинобудівний завод», що й дозволило їм отримати перемогу на 5,7 млн. грн.

Конкурент по тендеру ТОВ «Ватек 96» надало лише 1 документ де було відскановано: відомість про учасника, наказ, рахунок фірми та витяг.

«Ватек 96» зареєстровано 7 місяців тому Олександром Візіровим. Фірма прописана в Одесі на вулиці Люстдорфська дорога, 5. За цією ж адресою, 3 роки тому, було зареєстроване співзвучне ТОВ «Ваттек» тим же Олександром Візіровим і на даний момент фірми вже не існує. Власник її ліквідував після винесення вироку по кримінальній справі у якій йдеться про те, що ТОВ «Ваттек» використовувалось для відмивання коштів.

Таким чином, можна припустити, що Візіров створив нову фірму, яка буде продовжувати практику фірми попередника.

До того ж ПАТ «Одеський машинобудівний завод» являється найголовнішим конкурентом фірми «Ватек 96». Так у кожній конкурентній закупівлі «Ватек 96» зустрічається з «Одеським машинобудівельним заводом», який завжди перемагає.

tender

Сама ж фірма «Ватек 96» жодного разу не перемагала у торгах, а підписувала договори лише по неконкурентним закупівлям на постачання інструментів.

За матеріалами zbk.org.ua