teplovoz

Серед постачальників “Укрзалізниці” існує багато сумнівних фірм-одноденок, які зареєстровані в офісних приміщеннях та не мають ні виробничих потужностей, ні достатньої кількості співробітників.

Проте це їм не заважає підписувати мільйонні контакти на постачання деталей, які використовуються на рухомому складі.

Так фірма “Локодеталь” була зареєстрована в київському офісному центрі всього вісім місяців тому. Одразу після заснування вона почала брати участь у державних тендерах.

За своє недовге існування “Локодеталь” брало участь у 42-ох закупівлях та отримало перемогу у 22-ох з них. Загальна сума переможних тендерів склала 105 млн. грн. На сьогодні вже підписано 11 договорів на 55 млн. грн. Всі договори підписані виключно з філіями Укрзалізниці.

Серед видів діяльності фірми “Локодеталь” значаться: відновлення відсортованих відходів, торгівля зерном, роздрібна торгівля невживаними товарами в спеціалізованих магазинах та інше.

Місцем реєстрації значиться вул. Михайла Котельникова, буд. 45-В без зазначення номеру офісу. За цією ж адресою зареєстровані: ТОВ «Ремдизель Груп», ТОВ «НВП «Транс Лок» та ТОВ «Торговий дім «БМЗ», які теж активно беруть участь у залізничних тендерах. “ТД БМЗ” був оштрафований АМКУ на 5 млн. грн. за симулювання конкуренції в закупівлях деталей до тепловозів.

За збігом обставин “ТД БМЗ” в тендера пропонувало продукцію АТ “Бериславський машинобудівний завод”, так як це зараз робить “Локодеталь”.

За матеріалами zbk.org.ua